Özel Ders Vermek Çok Kolay!

MsZ

1 Şubat 2009

Haber

Özel Ders Vermek Çok Kolay!

Ek gelir için özel ders vermek istiyorsunuz. Aktif veya emekli bir eğitmen, belirli derslerde iyi bir öğrenci veya konusunda iyi fakat başka meslek sahibi birisiniz. İlk düşünmeniz gereken, öğrenciyi bulmaktır. Çevrenizdekilere haber salabilir, gazetelere veya internet sitelerinde ilan verebilirsiniz.

 

Siz isteğinizde ciddi olabilirsiniz, ancak çevreniz düşündüğünüz potansiyeli yakalmanıza yeterli gelmeyebilir, gazete ilanları süre ve fiyat karşılaştırmasında pahalı kalıyor olabilir, internet siteleri yeterince kişiye ulaşamayabilir, sizi işin ciddiyetine inanmayanlarla aynı yerde listeleyebilir, sizi yetersiz veya anlık olamayan bir bilgilendirme sistemiyle sürekli takibe esir tutabilir.

 

Tüm bunlar ve daha fazlası birer etken tabi. Sonuçta, bir öğrenciye ders vermenin getirdiği sorumluluğun haricinde de hiç kolay olmadığı çıkıyor ortaya.

 

Bunu düşünerek sitemizdeki güncellemelerle, eğitmenden alınan ilan ücretiyle, SMS yoluyla veya gelecekte çıkacak yeni teknolojik imkanların getireceği bilgilendirme şekilleriyle, canlı sohbet özelliği ile, çeşitli mecralarda ve ürünlerle yaplıan tanıtım çalışmalarıyla “Özel Ders Verenler”in 2005’ten bu yana artan bilinilirliğini sağlamaya çalıştık. Eğitmen öğrencisine, öğrenci de eğitmenine kavuşsun diye. Ders Vermek Kolay olsun diye.

0 Üye ve 99 Ziyaretçi; Toplam 99 kişi online

© 2005 - 2024 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.