Neden OzelDersVerenler.net?

MsZ

14 Haziran 2019

Haber

Neden OzelDersVerenler.net?

 1. İlanlar Ücretlidir

  Sitemizde ilan vermek ücretlidir; yani ilan veren eğitmenlerin yaklaşımı profesyoneldir, işlerini ciddiye alırlar.

 2. Başvurulara dönüş oranı yüksektir

  Başvuru alan eğitmen, başvuruyu belirlenen sürede yanıtlamazsa, başvuru havuza düşer, havuza düşen başvurular, diğer aynı branşlardaki eğitmenlerce yanıtlanır.

 3. İlan Dondurma

  Kontenjanı dolan, veya tatile çıkan eğitmen ilanını dondurur. Yani eğitmen süresinden kaybetmez, donmuş ilana başvuru yapılmaz, dolayısıyla ders arayanlarında başvuruları boşa gitmez.

 4. SMS ile bilgilendirme

  Eğitmenin ilanına yapılan başvuru anında cep telefonuna SMS ile iletilir, böylece başvurular hızlıca yanıtlanır. Ayrıca bu hizmet ücretsizdir.

 5. OzelDersVerenler.Net Popülerdir

  Günde 500 kişi sitemizi ziyaret eder; her gün bu 500 kişi 3000'in üzerinde sayfayı gezer. Sitemizin aylık ziyaretçi sayısı ise 10 bin kişi, ve 62 bin sayfadır. Yıllık ziyaretçi sayımız yaklaşık 200 bin kişidir, ve sayfa gösterimi 1 milyona yakındır. Ayrıca 6000'in üzerinde ilan yayınlanmış ve bu ilanlara 13 binden fazla başvuru olmuştur.
  * 2010 Nisan Ayı İtibarı İle

 6. OzelDersVerenler.Net'e ulaşmak kolaydır

  Google arama motorunda, "Özel Ders Verenler" anahtar kelimesinde birinci, "İngilizce Özel Ders" anahtar kelimesinde yine birinci, "Özel Ders" anahtar kelimesinde ise üçüncü sıradadır. Bir çok diğer anahtar kelimede ise ilk sıralardadır. Yani ilanlara kolayca ulaşılabilinir, ve ders kolaylıkla bulunur.

 7. Güvenilir bir kaynaktır

  2005 yılından günümüze binlerce ders arayanı, binlerce ders veren ile buluşturmuş, güvenilirliği ve başarısı kanıtlanmış bir sitedir. OzelDersVerenler.Net herkese eşit mesafededir, hiç bir üyesini diğerinden ayırt etmez, kimseyi kollamaz.

 8. Sürprizlerle doludur

  Alanında hep öncü olan OzelDersVerenler.Net, bu alanda standartları belirler. İlan vermek ücretlidir, ama alınan ücretlerin önemli bir kısmı yine sitenin gelişiminde kullanılır, Bonus programı, Ücretsiz SMS hizmeti, Ücretsiz Tatil, Ücretsiz İlan uzatma gibi sayısız hediyelerle ders verenlerin hep yanındadır.

 9. Kullanıcı fikirlerine Önem Verir

  Gelişmiş destek sistemi ile kullanıcıların fikir beyan etmesine ve site gelişimine katkılarını teşvik eder. Siteyi kollektif fikirler doğrultusunda geliştirir.

 10. Kullanıcılarımız Referanslarımızdır

  Bakın hem ders veren hemde ders alan kullanıcılarımız bizim için neler söylemişler

0 Üye ve 128 Ziyaretçi; Toplam 128 kişi online

© 2005 - 2024 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.