Blog

İlanımın Süresi Dolunca Ne Olacak?

Süresi dolan ilanınız yayından kalkmaz. Pasif olarak yayınlanır. Bu ilana yapılan başvuru detayları görünmez. Bu durumda başvuruları görebilmek için ilanınızı tekrar yayınlayıp ödeme yapabilir yada sadece gelen başvuruyu görmek için o başvuru için ödeme yapabilirsiniz.

Süresi Dolan İlanımı Nasıl Tekrar Yayınlayabilirim?

Süresi dolan ilanınızı yeniden yayınlamak için Ana menüden "İlanlarım" sekmesini tıklayınız. Burada ilanlarınızı ve durumlarını göreceksiniz. Her ilanın sağ tarafında 4 adet ikon vardır. Bu ikonlar sırasıyla Ödeme Yap, Yeniden Yayınla, Düzenle ve Sil ikonlarıdır. Bu seçenekleri şu durumlarda kullanabilirsiniz:

 • Ödeme Yap: İlanınızı verdiğiniz anda ödeme yapmadı iseniz, bu ikonu kullanarak daha sonra o ilanın ödemesini yapabilirsiniz.
 • Yeniden Yayınla: Süresi dolan ilanınızı yeniden yayınlar, yayınlarken ilan içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. İlanınızın başlangıç ve bitiş tarihleri değişir ve bu işlem süresi bitmemiş ilanlar için kullanılmamaktadır.
 • Düzenle: İlanınızın içeriğini değiştirebilirsiniz. Bu işlem sonucunda ilanınızın yayın ve bitiş tarihleri değişmez.
 • Sil: İlanınızı yayından kaldırırsınız.

İlan Ücretleri Nelerdir?

İlan verirken 60 günlük, 6 aylık ve 1 yıllık süre seçenekleriniz vardır. 60 günlük ilanın  32,00 TL, 6 aylık ilanın 84,00 TL, 1 yıllık ilanın ise 144,00 TL'dir.

Dilerseniz, ilanınızın ana sayfada görünmesi yada arama sayfasında daha kolay görülmesi için aþaðıdaki ek özellikleri ilanınıza ekleyebilirsiniz:

 • Vitrin İlanı + 50,00 TL

Örnekler:

60 Günlük Standart İlan: 32,00 TL
60 Günlük Vitrin İlanı: 32,00 + 50,00 = 82,00 TL

6 Aylık Standart İlan: 84,00 TL
6 Aylık Vitrin İlanı: 84,00 + 50,00 = 134,00 TL

1 Yıllık Standart İlan: 144,00 TL
1 Yıllık Vitrin İlanı: 144,00 + 50,00 = 194,00 TL

Ödemeyi Kredi Kartımla Yapmak İstemiyorum

Kredi kartı veya paypal ile yapılan ödemelerde ilanınız en geç 5 dakika içinde otomatik olarak yayına girmektedir. Ancak; paypal hesabınız yoksa ve ödemeyi kredi kartınızla yapmak istemiyorsanız, banka havalesi veya eft ile yapabilirsiniz. Bunun için lütfen ödeme bölümündeki banka havalesi butonuna basınız. Açılan sayfada bilgileri verilen hesap numarasına havale/eft yaptıktan sonra, aynı sayfadaki ödeme bildirim formunu doldurarak gönderiniz. Ancak havale/eft ile yapılan ödemelerde ilanın aktif hale gelmesi 1 saat ile 12 saat arası sürebilir.

İlanıma yapılan başvurudaki email adresine ulaşamıyorum

İlanınıza yapılan başvurularda girilen bilgileri ne yazıkki kontrol edip teyid etmemiz mümkün değil. Başvuru yapan kişi email adresini yanlış yazmış ise; ona direkt email adresi yerine yanıtla butonunu kullanarak ulaşmayı deneyiniz. Bu şekilde, mail adresi yanlışda olsa siteye girdiğinde mesajınızı görecektir.

Email adresimi ve parolamı doğru girdiğim halde, kullanıcı girişi yapamıyorum

Özellikle internet explorerda, güvenlik ayarlarınızın seviyesini arttırdığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru girip giriş yapınca başarılı giriş yaptığınıza dair mesaj alırsınız, ancak hemen ardından sistem size çıkış yaptırır.
Bu durumda lütfen ozeldersverenler. net'i güvenli sitelere ekleyiniz. Aşağıdaki yönergeleri takip ediniz:

 • Araçlar
 • İnternet Seçenekleri
 • Gizlilik
 • Siteler
 • ozeldersverenler. net
 • İzin Ver
 • Tamam

0 Üye ve 119 Ziyaretçi; Toplam 119 kişi online

© 2005 - 2024 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.

501|Illegal assignment