ODTU son sinif ogrencisinden eglenceli, mantigini kavramaya yonelik matematik, fizik ve geometri dersi

905

8 Hours

saati

70

TL

arslan volkan AKTAŞ Öğretmenden Matematik dersi

Eğitmen

arslan volkan AKTAŞ

Kategori

Matematik

Şehir

Ankara

ODTU son sinif ogrencisinden eglenceli, mantigini kavramaya yonelik matematik, fizik ve geometri dersi

Ozel derste onemli olan ogrenciyle ogretmenin iyi anlasabilmesidir. Ilk dersi yapalim, begenmezseniz ucret talep edilmez.

Ders Verdiğim Bölgeler

Balgat, Çankaya, Keçiören, Ulus, Yenimahalle

366-Günlük İlan

KALAN SÜRE

126 gün 10 saat 5 dakika 42 saniye

aktif

BAŞLANGIÇ

3 Ağustos 2010 Saat: 13:31

aktif

BİTİŞ

20 Şubat 2022 Saat: 00:00

aktif

GÖSTERİM

2.926 kez görüntülenmiştir

aktif

İsim:

arslan volkan AKTAŞ

Cinsiyet:

Bay

Yaş:

35

Üye Tipi:

Akademisyen

Üyelik Tarihi:

19 Ağustos 2006

Eğitim:

Lisans

Üniversite:

Ortadoğu Teknik Üniversitesi - ANKARA

Mezuniyet Yılı:

2010Ders Verdiği Bölgeler: Ankara: Balgat, Çankaya, Keçiören, Ulus, Yenimahalle

Başvuru Yanıt Ortalaması: 4 Saat 17 Dakika 28 Saniye

5 yildir ozel ders vermekteyim. Ogrencilerimle iliskilerim cok kuvvetlidir, onlara ogretmen olmanin yanisira bir abi olurum. Derslerimi eglenceli bir sekilde isler, pratik yollarla dersi sevdiririm. Bir ogretmenin ne kadar iyi oldugundan cok, ogrenciyle anlasabilmesi cok daha fazla onemlidir. Ogrenci dersi sevdikten, mantigini kavradiktan sonrada basari da kacinilmaz oluyor.

Ders Bilgileri

1

Kontenjan

9

Başvurular

Aktif

İlan Durumu

Haftaboyu

Dilim

1-10 Saat

Süre

İlan No: 905

arslan volkan AKTAŞ

Sitede Değil

Ankara

Saati: 70 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

İstanbul (AVR), İstanbul (ASYA)

Matematik

Matematik, Geometri, İngilizce Özel Ders verilir Derecelik Üniversite Öğrencisinden!!!

İstanbul Üniversitesi İşletme (İngilizce) bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bölümün eğitim dili %100 İngilizcedir. Hazırlık sınıfını muafiyet sınavı ile direkt geçtim. Erasmus Programı aracılığıyla bir dönem (6 ay) Paris te ISC Paris Business School da eğitim gördüm. Ordaki okul da eğitim dili İngilizce olan bir üniversiteydi. İlköğretim ve Lisede okul 1. liği Bölümde ilk 3 derecesi Ders Notu Ortalaması : 1. Sınıf : 3. 88 2. Sınıf : 3. 60 3. Sınıf : 3. 50 Genel Ortalama : 3. 70 Kendinden bahsetmek tarzım değil ama burda bahsetmem gerekiyor bazı şeylerden. Asıl olarak sayısal bölümü çıkışlı bir öğrenciyim. Daha çok Matematik, Geometri, Dil Bilgisi derslerinde ders verdim. Ders vermekte başarılı olduğum ve ders vermeyi istediğim profiller ve dersler : - MATEMATİK, GEOMETRİ YGS ve LYS ( Limit, Türev, İntegral) - LİSE ( Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Dil Bilgisi) - İLKÖĞRETİM ( Tüm Dersler) - KPSS, ALES - İşletme ( İngilizce) Muhasebe, Finans, Matematik - Özellikle çocukları çok sevdiğimden ve onlarla iyi anlaştığımdan bu alanda zevkle çalışmaktayım. İlköğretim öğrencisi olup liseye kadar olan çocukların bütün derslerinde yardımcı olmak ya da rehber olmak da uygundur benim için. Hocaların referansı ya da transcript belgesi temin edilebilir. Soru işareti oluşmaması için. Ders anlattığım kişilerin tel no sunu da verebilirim. SON OLARAK ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ; BENİM İÇİN İŞ AHLAKI ÖNEMLİDİR. İŞİMİ HAKKIYLA YAPMAK İLK ÖNCELİĞİMDİR. HOŞGÖRÜ, SABIR VE SORUMLULUK BİLİNCİ EN ÇOK DİKKAT ETTİĞİM KONULARDIR. KARŞI TARAF YANİ ÖĞRENCİM KONUYU ANLAMAZSA O İSTEMESE BİLE BEN RAHAT ETMEM VE ÜCRET KONUSUNU DÜŞÜNMEDEN DERSİ O ANLAYANA KADAR UZATIRIM. HASSAS OLDUĞUM KONULAR DA BUNLAR. KONUYU ANLAMA GARANTİSİ VERİYORUM DİYEBİLİRİM. ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER!!!

0 Üye ve 119 Ziyaretçi; Toplam 119 kişi online

© 2005 - 2021 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.