ODTU son sinif ogrencisinden eglenceli, mantigini kavramaya yonelik matematik, fizik ve geometri dersi

905

8 Hours

saati

70

TL

arslan volkan AKTAŞ Öğretmenden Matematik dersi

Eğitmen

arslan volkan AKTAŞ

Kategori

Matematik

Şehir

Ankara

ODTU son sinif ogrencisinden eglenceli, mantigini kavramaya yonelik matematik, fizik ve geometri dersi

Ozel derste onemli olan ogrenciyle ogretmenin iyi anlasabilmesidir. Ilk dersi yapalim, begenmezseniz ucret talep edilmez.

Ders Verdiğim Bölgeler

Balgat, Çankaya, Keçiören, Ulus, Yenimahalle

366-Günlük İlan

KALAN SÜRE

23 gün 11 saat 22 dakika 52 saniye

aktif

BAŞLANGIÇ

3 Ağustos 2010 Saat: 13:31

aktif

BİTİŞ

20 Şubat 2022 Saat: 00:00

aktif

GÖSTERİM

3.095 kez görüntülenmiştir

aktif

İsim:

arslan volkan AKTAŞ

Cinsiyet:

Bay

Yaş:

36

Üye Tipi:

Akademisyen

Üyelik Tarihi:

19 Ağustos 2006

Eğitim:

Lisans

Üniversite:

Ortadoğu Teknik Üniversitesi - ANKARA

Mezuniyet Yılı:

2010Ders Verdiği Bölgeler: Ankara: Balgat, Çankaya, Keçiören, Ulus, Yenimahalle

Başvuru Yanıt Ortalaması: 4 Saat 17 Dakika 28 Saniye

5 yildir ozel ders vermekteyim. Ogrencilerimle iliskilerim cok kuvvetlidir, onlara ogretmen olmanin yanisira bir abi olurum. Derslerimi eglenceli bir sekilde isler, pratik yollarla dersi sevdiririm. Bir ogretmenin ne kadar iyi oldugundan cok, ogrenciyle anlasabilmesi cok daha fazla onemlidir. Ogrenci dersi sevdikten, mantigini kavradiktan sonrada basari da kacinilmaz oluyor.

Ders Bilgileri

1

Kontenjan

9

Başvurular

Aktif

İlan Durumu

Haftaboyu

Dilim

1-10 Saat

Süre

İlan No: 905

arslan volkan AKTAŞ

Sitede Değil

Ankara

Saati: 70 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

İstanbul (AVR), İstanbul (ASYA)

Matematik

Eğitim Koçundan evinizde TÜM dersler-SBS-LYS Hazırlık

Dershanelerin kaldırılmasının konuşulduğu şu günlerde arz-talep dengesizliği sebebiyle sınavlar mutlaka olacaktır. Öğrenci eğitim hayatının belli dönemlerinde hayatına yön veren bu sınavlara girmek zorundadır. Sınavlar doğal bir eleme metodu olarak tüm öğrencileri hem bedenen hem de ruhen zorlamaktadır. İşte bu noktada EĞİTİM KOÇU nun önemi ortaya çıkar. 11 yıldır özel ders veriyorum. Profesyonel anlamda sadece özel ders vermeyi kendime meslek edinmiş biriyim. Uzman psikolog ile birlikte çalışıyorum. Bu sayede çalışma ve konsantrasyon güçlüğü olan öğrencilerin istenilen seviyeye gelmesini sağlıyorum. Derslerimi mühendis mantığıyla öğrencinin en kolay anlayabileceği ve en çabuk sonuca ulaşabileceği şekilde veriyorum. Çeşitli dersler vermekle birlikte özellikle ilköğretim öğrencilerini SBS ye ve lise öğrencilerini YGS-LYS ye hazırlamakta uzmanım. Derslerimizi okuldaki konulara paralel olarak sürdürüyorum, bu şekilde okul dersleri ve sınava hazırlık bir plan dahilinde birlikte yürümektedir. İstanbul merkezde ulaşım problemi olmayan her öğrencinin evine ders için gidiyorum. EN ÖNEMLİSİ DİĞER DERS VEREN HOCALARDAN FARKIM SADECE TEK DERSTEN DEĞİL, DİĞER DERSLERDEN DE YARDIM ALABİLMENİZDİR Eğitim Durumu Lisans: İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Ders Verdiği Semtler: (Tüm İstanbul) Ders Mekanı: Öğrencinin Evi veya ortak herhangi bir yer Grup Dersi: Evet Verdiği Dersler Orta okul : TÜRKÇE-MATEMATİK-FEN ve SOSYAL (Liselere giriş sınavı SBS YE TÜM DERSLERDEN KOMPLE HAZIRLIK) Lise : MATEMATİK, FİZİK, GEOMETRİ, KİMYA VE BİYOLOJİ Belirtilen derslerden okula yardımcı veya YGS-LYS ye hazırlık yapılır. Referanslar Birlikte çalıştığım öğrencilerim en iyi referanslarımdır. İstendiği takdirde referans verebilirim.

0 Üye ve 112 Ziyaretçi; Toplam 112 kişi online

© 2005 - 2022 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.