Öğretım üyesınden ve Koç Ünıversıtesı mezunu kızından Almanca, Ingılızce ders verılır.

16849

8 Hours

saati

100

TL

Nurdan TEKEOGLU Öğretmenden Almanca dersi

Eğitmen

Nurdan TEKEOGLU

Kategori

Almanca

Şehir

İstanbul (AVR)

Öğretım üyesınden ve Koç Ünıversıtesı mezunu kızından Almanca, Ingılızce ders verılır.

1964 doğumlu Istanbul doğumlu Nurdan Tümbek Tekeoğlu, Avusturya Lisesi’ni ve daha sonra Boğaziçi Sosyoloji Bölümü’nü bitirmiş, 2010 yılında da Marmara Üniversitesi’nde Pazarlama alanında mastır ve doktorasını tamamlamıştır. Öğretim üyesi olarak kariyerine devam eden Nurdan Tekeoğlu, sırasıyla Galleria, Ram Dış Ticaret, Gelişim Yayınları, Turqouise Dergisi, Egebank, Garanti Bankası, Bayraktar Holding, Siemens, Ritz Carlton gibi şirketlerde çalışmış, kariyerinin doruğuna 9 sene boyunca yürüttüğü Metro AG’nin Türkiye Temsilciliği ile ulaşmıştır. 2015 yılında ise Destek Yayınlarından 27 senelik deneyimlerini ve satış, pazarlama üzerine yazılarını derlediği İKİ LİMON SATSAM DAHA İYİ isimli kişisel gelişim kitabını çıkarmıştır. HOCHTİEF, Foreverclean Ltd. , RWE, Tisva, REC GmBH gibi firmalara stratejik iletişim ve iş geliştirme danışmanlığı vermiştir ve bu çalışmalara devam etmektedir. Ayrıca Almanca, İngılizce derslerı vermektedir.

Ders Verdiğim Bölgeler

Beşiktaş, Şişli

366-Günlük İlan

KALAN SÜRE

Süresi Dolmuş

pasif

BAŞLANGIÇ

3 Aralık 2017 Saat: 17:07

pasif

BİTİŞ

4 Aralık 2018 Saat: 17:07

pasif

GÖSTERİM

1.879 kez görüntülenmiştir

pasif

İsim:

Nurdan TEKEOGLU

Cinsiyet:

Bayan

Yaş:

24

Üye Tipi:

N/A

Üyelik Tarihi:

14 Ağustos 2017

Eğitim:

Lisans

Üniversite:

Koç Üniversitesi - İSTANBUL

Mezuniyet Yılı:

2017Ders Verdiği Bölgeler: İstanbul (AVR): Beşiktaş, Şişli

Başvuru Yanıt Ortalaması: 12 Gün 17 Saat 39 Dakika 29 Saniye

Daha önce GQ Dergisinde çalıştım. Tercümeler yaptım. Ayrıca İKSV, OGİLVY, FONGOGO gibi firmalarla Almanya'da bir STK'da da deneyimim var.

Ders Bilgileri

1

Kontenjan

2

Başvurular

Pasif

İlan Durumu

Haftaboyu

Dilim

2-2 Saat

Süre

İlan No: 16849

Nurdan TEKEOGLU

Sitede Değil

İstanbul (AVR)

Saati: 100 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

İstanbul (AVR), İstanbul (ASYA)

Almanca

Alman Vatandaşı, Goethe öğretmeninden, ana dil seviyesinde profesyonel Almanca dersi!

Herkese Merhaba!! Ben Bünyamin Birgül, Almanya da doğdum ve büyüdüm. Alman vatandaşıyım. Eğitim hayatımı Almanya Stuttgart da tamamladım; uluslararası geçerli Alman Bakaloryasına, yani ABİTUR' a sahibim. Lisans eğitimime Almanyada devam ettim ve Eberhard Karls Üniversitesinde Almanca öğretmenliği ile tarih okudum. Aynı zamanda bir süre yine okuduğum fakültede Almanca Dil ve Edebiyatı alanında mentorluk yaptım. Fakat lisansımı yarıda bıraktım ve Türkiye geldim. Burslu okuduğum Kültür Üniversitesi, Psikoloji Bölümünden çok iyi bir ortalamayla mezun oldum ve şu anda tezli olmak üzere Klinik Psikoloji yüksek lisans öğrencisiyim. Eğitim konusunda kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Almanyada, Üniversitede mentorluğun yanısıra farklı dershanelerde almanca dersi vermekteydim. Su anda da İstanbul da Özel bir kurumda sınıflara C1 seviyesine kadar dersler vermekte ve Goethe de Almanca Eğitmeni olarak görev almaktayım. Aynı zamanda özel olarakta Almanca derslerine devam etmekteyim. Özel öğrencilerim arasında Yardımcı Doçentlik yapan Akademisyenler, Doktora yapan tıp fakültesi öğrencileri, hukuk fakültesi öğrencileri ve hatta CEO lar yer almaktadır. En yakın Referans olarak almanya çıkışlı HARİBO şirketinin Türkiye de ki kurumsal yöneticisi, yani genel müdürü ile C1 seviyesinde derslerimizi sürdürdük. Almanca ana dilimdir, hatta Türkçeden daha da iyi konuşuyor, yazıyor ve anlıyorum. Almancayı alman aksanı ile, anlaşılır ve temiz konuşmaktayım. Ayrıca öğretme tekniklerine sahibim. Her seviyede - A1, A2, B1, B2, C1- yardım bulabilirsiniz! Eğer sizde farklı ve eğlenceli bir şekilde Almanca öğrenmek istiyorsanız benimle iletişime geçin!! Almancasız kalmayın :) )

İstanbul (ASYA)

Almanca

Goethe institut Öğretmeni ile Almanca'yi Çok Seveceksiniz

20 yıllık Almanya yaşam tecrübesiyle birlikte lise eğitimimi Berlin'de tamamladıktan sonra İstanbul'a dönerek üniversite eğitimime İstanbul Üniversitesi’nde devam ettim. Üniversite hayatımda çift anadal yapma şansı elde ederek Alman Dili- Edebiyatı ve Almanca Öğretmenliği bölümlerinden çift diplomaya sahip oldum. Yeditepe Üniversitesi yabancı diller bölümünde öğretmenlik geçmişimin ardından geçen yıl emekli olarak özel ders öğrencilerimle olan çalışmalarıma ağırlık verdim. Ayrıca GOETHE INSTITUT ( Alman Dil Kültürü) öğretmenliği görevime de devam ederek, goethe institut sertiifika sınavlarına, (A1 - C1) öğrencilerimi hazırlamaktayın. Öğrencilerimin kısa zamanda uyguladığım yoğun çalışma programı sayesinde Almanca okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek amacıyla derslerimde 90% oranında Almanca konuşurum. Uzun yıllar Almanya’da yaşamam sayesinde öğrencilerim aksansız bir şekilde Almanca öğrenir. Grammer, okuma ve yazma derslerini özel materyallerimle destekleyerek öğrencilerimin seviyesine göre, sürekli motive ederek en verimli şekilde derslerimi işlemekteyim. Başarının kaynağının dili sevmek olduğuna inandığım için öğrencilerime Almanca'yı öğretmek kadar, sevdirmeyi de amaçlamaktayım. 1 - Alman Lisesi Istanbul erkek lisesi Avrupa Koleji Avusturya Lisesi Alev Okulları ve birçok ikinci yabancı dili almanca olan okul öğrencilerini programa uygun takviye dersleri ile, senelerdir yüksek başarı elde etmekteler. 2 - Almanya da OKUMA , STAJ, ÇALIŞMA amaçlı bu dili öğrenmede GRAMMER i ilk dersten itibarenkonuşarak kullanma şeklinde hedefe odaklı konuşma ağırlıklı çalışıyoruz.

0 Üye ve 263 Ziyaretçi; Toplam 263 kişi online

© 2005 - 2019 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.