Tyt Ayt Lgs Türkçe-edebiyat Özel Ders

17191

8 Hours

saati

80

TL

Merve BENLI Öğretmenden Türkçe dersi

Eğitmen

Merve BENLI

Kategori

Turkce

Şehir

İstanbul (ASYA), İstanbul (AVR)

Tyt Ayt Lgs Türkçe-edebiyat Özel Ders

12. sınıf ve mezun grubu öğrencilerimi yeni sınav sistemine ve yeni müfredata uygun TYT-AYT sınavlarına hazırlıyorum. 11. sınıf öğrencilerime okul sınavlarında yardımcı oluyorum ve onları önce TYT akabinde AYT sınavına hazırlıyorum. 8. sınıf öğrencilerimi yeni sınav sistemine ve yeni müfredata uygun LGS sınavına hazırlıyorum. 7. sınıf öğrencilerime okul sınavlarında yardımcı oluyorum ve onları LGS sınavına hazırlıyorum. 1 ders süresi 90 dakika (40 dakika ders + 10 dakika mola + 40 dakika ders) olmaktadır. Bir derste bir ünite bitirebiliyorum ve gerekli soru çözümlerini yapabiliyorum, bir sonraki ders için ödevlendirmeler yapıyorum ve ödevleri düzenli olarak kontrol edip veliyi bilgilendiriyorum. Öğrencilerimin yapamadığı soruların çözümüne her ders önem vermekteyim. Üniversite Hazırlık: Yaz tatilinin başında özel derse başladığım öğrenciler ile okullar açılana kadar tüm TYT çalışmalarını bitiriyorum. Eğitim-Öğretim dönemi ile başladığım öğrencilerimin tüm TYT ve AYT çalışmalarını nisan ayının sonunda bitiriyorum. Mayıs ve haziran aylarını deneme-karışık soru çözümleri ve sınav taktikleri üzerine çalışmalar ile devam ediyorum. Lise Hazırlık: Yaz tatilinin başında özel derse başladığım öğrenciler ile okullar açılana kadar tüm LGS çalışmalarını bitiriyorum. Eğitim-Öğretim dönemi ile başladığım öğrencilerimin tüm LGS ve Sözel Mantık çalışmalarını nisan ayının sonunda bitiriyorum. Mayıs ve haziran aylarını deneme-karışık soru çözümleri ve sınav taktikleri üzerine çalışmalar ile devam ediyorum. Yaz Tatili Ücretlendirmesi (17 Eylül 2018’e kadar) : 90 dakikalık bir ders ücretim 125 TL. (85 TL/saat) Yaz Tatili Kampanyası - PAKET: 10 ders fiyatına 12 ders. + 2 ders ücretsiz Eğitim-Öğretim Dönemi Ücretlendirmesi (17 Eylül 2018’den sonrası) : 90 dakikalık bir ders ücretim 150 TL. (100 TL/saat) Eğitim-Öğretim Kampanyası- PAKET 10 ders fiyatına 12 ders. + 2 ders ücretsiz.

Ders Verdiğim Bölgeler

Ataşehir, Beykoz, Beşiktaş, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy, Moda, Sarıyer, Taksim, Ümraniye, Üsküdar

180-Günlük İlan

KALAN SÜRE

1 gün 18 saat 8 dakika 41 saniye

aktif

BAŞLANGIÇ

18 Haziran 2018 Saat: 22:38

aktif

BİTİŞ

1 Haziran 2020 Saat: 00:00

aktif

GÖSTERİM

1.133 kez görüntülenmiştir

aktif

İsim:

Merve BENLI

Cinsiyet:

Bayan

Yaş:

29

Üye Tipi:

Akademisyen

Üyelik Tarihi:

3 Şubat 2018

Eğitim:

Lisans

Üniversite:

İstanbul Üniversitesi - İSTANBUL

Mezuniyet Yılı:

2013Ders Verdiği Bölgeler: İstanbul (ASYA) , İstanbul (AVR): Ataşehir, Beykoz, Beşiktaş, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy, Moda, Sarıyer, Taksim, Ümraniye, Üsküdar

Başvuru Yanıt Ortalaması: 20 Saat 36 Dakika 19 Saniye

Ahi Evran Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yine aynı üniversiteden Pedagojik Formasyon Sertifikası’na sahibim. Birçok dershane, özel eğitim kurumu ve özel okulda çalıştım. 5 yıllık özel ders tecrübesine sahibim. Kendime has tarzım ve tekniklerim ile ön plana çıkmayı seviyorum. Hafta içi ve hafta sonu İstanbul Anadolu Yakası’nın her noktasına ulaşım sağlayabilirim. Pazar günleri ise ekstra olarak İstanbul Avrupa Yakası’nın her noktasına ulaşım sağlayabilirim.

Ders Bilgileri

19

Kontenjan

1

Başvurular

Aktif

İlan Durumu

Haftaboyu

Dilim

1-32 Saat

Süre

İlan No: 17191

Merve BENLI

Sitede Değil

İstanbul (ASYA), İstanbul (AVR)

Saati: 80 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

İstanbul (ASYA)

Türkçe

Türkçe-Edeb. YGS-LYS-TEOG-KPSS ve okul derslerinde

21 yıllık Türkçe ve Edebiyat Öğretmeniyim. Birçok dershanede ve özel okulda görev alıp sayısız özel ders deneyimim var. Halen özel bir okulda görev yapıyorum . Kariyerim ve tecrübemle mesleğimin zirvesindeyim. Bugüne kadar yetiştirdiğim öğrenciler Boğaziçi'nden Bilkent'e İstanbul ve Anadolu'nun güzide üniversitelerine, Fen liselerine, yerleşmişlerdir. YGS-LYS -SBS ve KPSS'de faklı bir anlatım metodu ve bol doküman zenginliği ile konuları anlatmak, bilgisayar ortamındaki doküman ve görsel etkinlikler ile kavratmak ve kazandırmak benim işim. Zeka kuramlarına göre nasıl anlayabiliyorsanız öyle anlatıyorum. Koçluk eğitimi de vermekteyim. Sizi, veli iseniz çocuğunuzun derslerini takip ederim analizini yaparım sadece kendi sınavlarıma değil bütün derslerinin takibini itina ile yaparım rehberlik hizmeti de sunarım. Kazanmak için doğru yerdesiniz. İnternette ders anlattığım demo çekimli siteler var . Halen satışta ve piyasada olan Türkçe dersi CD' lerim var. Özellikle öğrencilerin korkulu rüyası olan dilbilgisi konularını anlatım üslubumla sevecek ve dilimizin en güzel inceliklerini zevkle öğreneceksiniz. YGS'de 40'ta 40 LYS edebiyatı benimle öğrenin 56'da 56 yapın. TEOG merkezi sınavınız için benimle yürüyün. KPSS Türkçe için sorun yok. Gerek YGS-LYS -KPSS ve SBS için çalışmaları gerek ara sınıf Dil anlatım -Türk Edebiyatı-Türkçe dersleri için okula yardımcı olmak not yükseltmek, performans ve dönem ödevi yapmak için de burası size göre. Size istediğiniz yerleri kazandıracağıma ve sizin istediğiniz yerlere girebileceğinize o kadar inanıyorum ki siz de bana inanın ve bu ders için başka adres aramayın. Motivasyonunuz en üst düzeyde olacaktır. Çözümsüz değilsiniz. Çözüm “Siz”siniz. Saygı ve sevgilerimle. . .

İstanbul (ASYA), İstanbul (AVR)

Türkçe

Doktoralı BOĞAZİÇİ Mezunu Türk Dili ve Edebiyatı Uzmanından TEOG, YGS-LYS, KPSS (ÖABT) Hazırlık, İlköğretim ve Lise Takviye Dersleri

2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Türk Dili üzerine yüksek lisans ve doktora yaptım. Eski Türk Dili, Yeni Türk Dili, Çağdaş Türk Dilleri ve Türk Edebiyatı konularında uzmanım. Yıllardır çeşitli YGS-LYS ve KPSS (ÖABT) hazırlık kurslarında Türkçe ve Edebiyat alan dersleri vermekteyim. Derslerimi, öğrencinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup kişiye özel olarak bizzat kendim hazırladığım dökümanlar eşliğinde yapmaktayım. Yalnızca sınavlara yönelik bir Türkçe öğretiminden ziyâde dilimizi anlamaya, doğru yorumlamaya ve analiz yeteneği kazandırmaya da önem veriyorum. Bu bağlamda metin çözümlemeleri, metin üzerinde uygulamalı dilbilgisi ve imla, metni anlama çalışmaları yapıyorum. Uygulamalı çalışma yapmanın daha faydalı olacağını düşünüyor, sınavların büyük bir bölümünü meydana getiren paragraf sorularını daha kolay çözmenin yollarını ve tekniklerini öğretiyorum. Beraber çalışırken dilbilgisi konularının hiç de zor olmadığını göreceksiniz. Bunun yanında Türk Dili alanında uzman olduğumdan Eski Türk Dili, Yeni Türk Dili, Çağdaş Türk Dilleri, Dilbilim, Alan Eğitimi gibi alt alanlarda KPSS (ÖABT) dersleri de vermekteyim. Bu alanlar KPSS’de en fazla soru çıkan ancak en az soru doğru cevaplanan alanlardır. Bu alanlara uzmanıyla hazırlanmak isterseniz yardımcı olmaya hazırım. *TEOG Türkçe, YGS-LYS Türkçe-Edebiyat, KPSS Türkçe, KPSS ÖABT (Dilbilim, Eski Türk Dili, Yeni Türk Dili, Çağdaş Türk Dilleri, Türkçe Alan Eğitimi) , İlköğretim ve Lise Okula takviye dersleri verilir. **Paket program indirimi yapılır.

0 Üye ve 219 Ziyaretçi; Toplam 219 kişi online

© 2005 - 2020 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.

3021|Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted. Requested operation requires a current record.