Arama:

Bulunan: 18 kayıt. Gösterilen 1-9

Mersin

İngilizce

Haftaboyu / 1-30 Saat

İzmir

İngilizce

Haftaboyu / 1-1 Saat

Hacettepe Mezunu, Kolej ve Dersane Deneyimli Öğretim Görevlisi'nden Garantili İngilizce

3 yıl özel okullarda çalıştıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesinde öğretim görevlisi kadrosuna girdim. 11 yıldır da kadrolu öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Uzun yıllar Address E. C. 'da çalıştım. Üniversiteden beri, yani yaklaşık 15 yıldır yoğun şekilde özel ders veriyorum. YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY, KET, PET, FCE sınavlarının hepsine çok sayıda öğrenci hazırladım. Bu dersleri verebilmek için özel eğitimler aldım. Üniversite sınavlarına da öğrenci hazırlıyorum. Bunun dışında çocuk ve yetişkinlere Genel İngilizce ve yine yetişkinlere Business English dersi de veriyorum. Öğrencilerimi ihtiyaç duydukları seviyeye mümkün olan en kısa sürede ve asla sıkıcı olmadan, son derece keyifli bir şekilde ulaştırma konusunda kendime güveniyorum. Yetişkinlere ve çocuklara verdiğim derslerde internet, bilgisayar cdleri, sesli kitaplar ve son derece zengin olan kütüphanemdeki kaynaklardan faydalanıyorum. Öğrencimin ihtiyacına göre program hazırlıyorum. Haftanın yedi günü özel ders veriyorum. Öğrencilerimin kendileri veya velileri bana günün her saatinde ulaşabilirler. Her yaştan öğrencimle çok olumlu ilişki kurabilme yeteneğine sahibim. Bir dersi sevmeyen öğrenci yaşı ne olursa olsun öğrenemez. Bu yüzden öğrencilerimin derse gelirken ayaklarını sürüye sürüye değil, güle oynaya zevkle gelmesi benim için çok önemlidir. İngilizce sadece gramerden veya sadece konuşmadan ibaret değildir. Ne gramerde çok iyi olup iki cümle konuşamayan, ne de akıcı konuşup iki cümle yazamayan bir kişi İngilizce biliyorum diyemez. Dil bir bütündür, kişi karşısındakini rahatça anlayabilmeli, zorlanmadan cevap verebilmeli, kendini gerek yazılı gerekse sözlü olarak düzgün bir şekilde ifade edebilmelidir. Öğretmen ise sadece öğreten değil, yol gösteren, öğrencisine ders dışında neyi nasıl çalışması gerektiğini de anlatan bir koç olmalıdır. Dil eğitimi uzun, zorlu ama son derece zevkli bir süreçtir ve ben bu süreç boyunca öğrencilerimin yanında olmaktan son derece keyif alan bir eğitmenim.

İzmir

İngilizce

Haftaboyu / 1-10 Saat

İngilizce-Farsça Özel ders

Türkiye'de dil öğretimi maalesef farklı boyutlara geçmiş. kurumlar büyük konuşup büyük vaatlerde bulunurlar, altı ayda sizi sıfırdan B1 seviyesine çıkartacağız deyip paranızı alırlar B1 olup yerinizde sayarsınız çünkü kimyada dahi böyle bir formül bulunmadı. Öte yandan az maaşla öğretmen işe alırlar, bu son sene öğrencisi midir yoksa normal bir Amerikan vatandaş mı pek ilgilenmezler, az para istesin de gerisi deneyerek olur yavaş yavaş. Öğretmenler ise nasıl çalışmadan para kazanabileceklerinin yolunu ararlar. Üç ders saatini bir filmle geçiştiren öğretmen var bir fotokopi verip yerine oturan öğretmen var ama hepsinin amacı aynı: bitse de gitsek! Öğrenciler ise "hocam anlamıyoruz Türkçe konuşun" der çalışmak istemeyen öğretmeni rahat ettirirler sağ olsunlar ancak paralarına zamanlarına yazık ederler. Sonra derler ki "e ben şu kursa şu süre gittim neden öğrenemiyorum!" dil öğrenmek zahmet gerektiren bir eylem olduğu için bir mekanda pasif durmakla katkı sağlamadan olsaydı kurslarda çalışan temizlik görevlileri bir süre sonra ders vermeye başlarlardı. bu kafadaki öğrencilere çok öğretmeye çalıştım, sömürgeci kurslarda zaman harcadım ve şimdi kendi ofisimi kurdum . İngilizceyi düzgün öğrenen YDS'i de geçer hazırlığı da atlar TOEFL'dan da IELTS'den de iyi puan alır. çocukluktan gitti kurslarda ingilizce konuşsalar büyüyünce kulak aşinalığından işi yürütür o. Teog'u da geçer konuşmaya da başlar. Bunlar için özel kurslar kurumlar açanlar işin finans tarafındalar. Bu arada İran vatandaşıyım Farsça'da öğretiyorum, meraklılarına.

Önceki  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31    Sonraki

0 Üye ve 776 Ziyaretçi; Toplam 776 kişi online

© 2005 - 2020 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.