Tecrübeli öğretmenden matematik dersi

17613

8 Hours

saati

65

TL

Zeliha GÜNEŞ Öğretmenden Matematik dersi

Eğitmen

Zeliha GÜNEŞ

Kategori

Matematik

Şehir

İstanbul (AVR)

Tecrübeli öğretmenden matematik dersi

Bir okulda ücretli matematiktik öğretmenliği yapıyorum. Sınıfım oldukça kalabalık bu yüzden yeterinde tecrübe sahibiyim. Doğru şekilde motive olan her çocuk mükemmel öğrenme kabiliyetine sahip olur.

Ders Verdiğim Bölgeler

Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece

60-Günlük İlan

KALAN SÜRE

Süresi Dolmuş

pasif

BAŞLANGIÇ

14 Mayıs 2019 Saat: 03:45

pasif

BİTİŞ

13 Temmuz 2019 Saat: 03:45

pasif

GÖSTERİM

75 kez görüntülenmiştir

pasif

İsim:

Zeliha GÜNEŞ

Cinsiyet:

Bayan

Yaş:

23

Üye Tipi:

Akademisyen

Üyelik Tarihi:

14 Mayıs 2019

Eğitim:

Lisans

Üniversite:

Yıldız Teknik Üniversitesi - İSTANBUL

Mezuniyet Yılı:

2018Ders Verdiği Bölgeler: İstanbul (AVR): Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece

Mezun olduğumdan beri bir okulda ücretli öğretmenlik yapmaktayım sınıf mevcudum 60 kişi ve başarılı bir öğretmenim çünkü eğitim çocuğu doğru motive etme sanatıdır.

Ders Bilgileri

1

Kontenjan

0

Başvurular

Pasif

İlan Durumu

Haftaboyu

Dilim

1-12 Saat

Süre

İlan No: 17613

Zeliha GÜNEŞ

Sitede Değil

İstanbul (AVR)

Saati: 65 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

Antalya

Matematik

BOĞAZİÇİ Mezunu bayan öğretmen

İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ matematik mezunuyum. . . Üniversite eğitim dilimiz İNGİLİZCE olduğu için ben ve diğer üniversite arkadaşlarım ingilizce konusunda oldukça bilgili ve donanımlıyızdır. . . . Öğrencilik yıllarında başladığım özel derslere 25 yıldır tecrübelerimi ve başarılarımı ekleyerek devam etmekteyim. . . Daha önceden aldığım sağlam temel sayesinde ve kendimi daha da geliştirerek MATEMATİK haricinde de, İNGİLİZCE , FEN BİLGİSİ , TÜRKÇE VE DİL ANLATIM branşlarında da özel ders vermekteyim. . . !!!!!!!!! DERSLERE BAŞLAMADAN ÖNCE ; her öğrencimin bilgi düzeyini tespit eder ve her öğrenciye özel bir program oluşturarak, öncelikle temel eğitimi sağlam tutarak, derslere başlarım. . . Derslerimde izlediğim program. . . _KONU ANLATIMI, BOL SORU VE ÇÖZÜMLERİ anlatılarak. . . . _KENDİ HAZIRLADIĞIM SORU VE TESTLER verilerek. . . . . _GÜNCEL KAYNAK VE TESTLERDEN oluşan sorular verilerek. . . . _tüm ödevlerin kontrol edilip, yalnışların bulunup, tekrar çözülmesi ve aileye öğrencinin durumunu takip edebilmesi için teslim edilmesi. . . _SINAV ÖNCESİ TEKRAR dersleri yapılması. . . . !!!!!!! DERSLERİMİ OFİSTE ; yapmayı tercih ediyorum, bunun sebebi öncelikle, _ofisimde hem benim için hemde öğrencim için ÖZEL MASALARIN olması. . . _güncel yayınlardan, kitaplardan ve testlerden oluşan bir KİTAPLIĞIN bulunması _her öğrencime ait DOSYA VE TAKİP LİSTESİNİN bulunması. . . . _ve en önemlisi de öğrencimin huzurlu ve sakin bir ortamda ders alması. . . . 0fısim LARA bölgesinde ŞİRİNYALI MAHALLESİNDEDİR ( laura alışveriş merkezi ile Medical hastanesi çaprazında )

0 Üye ve 254 Ziyaretçi; Toplam 254 kişi online

© 2005 - 2019 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.