Muhasebe dersleri kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

15782

8 Hours

saati

100

TL

bilgiçadam Öğretmenden Ekonomi / İşletme dersi

Eğitmen

bilgiçadam

Kategori

Ekonomi-isletme

Şehir

İstanbul (AVR)

Muhasebe dersleri kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

Açıköğretim Fakültesi Ve Meslek Lisesi için Muhasebe Branş Dersleri Vermekteyim. (genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Finansal Yönetim, Sermaye Piyasalari, Muhasebe Denetimi, Genel işletme, Girişimcilik, Muhasebe Uygulamalari, F Klavye, Microsoft Word, Microsoft Exel, Power Point)

Ders Verdiğim Bölgeler

Bayrampaşa, Beyoğlu, Beşiktaş, Çağlayan, Eyüp, Fatih, Kadıköy, Mecidiyeköy, Ortaköy, Taksim, Üsküdar, Zeytinburnu, Şişli

60-Günlük İlan

KALAN SÜRE

Süresi Dolmuş

pasif

BAŞLANGIÇ

11 Ocak 2017 Saat: 16:34

pasif

BİTİŞ

13 Mart 2017 Saat: 00:03

pasif

GÖSTERİM

1.212 kez görüntülenmiştir

pasif

İsim:

bilgiçadam

Cinsiyet:

Bay

Yaş:

38

Üye Tipi:

Akademisyen

Üyelik Tarihi:

11 Ocak 2017

Eğitim:

Lisans

Üniversite:

Gazi Üniversitesi - ANKARA

Mezuniyet Yılı:

2006Ders Verdiği Bölgeler: İstanbul (AVR): Bayrampaşa, Beyoğlu, Beşiktaş, Çağlayan, Eyüp, Fatih, Kadıköy, Mecidiyeköy, Ortaköy, Taksim, Üsküdar, Zeytinburnu, Şişli

6 yıllık açıköğretim fakültesi sınavları için uzman deneyimim var. Muhasebe branşları ile ilgili dersler vermekteyim. microsoft office ve F klavye eğiticiliği de yapmaktayım. Bir taraftan Anadolu meslek lisesi öğretmeniyim.

Ders Bilgileri

2

Kontenjan

0

Başvurular

Pasif

İlan Durumu

Haftaboyu

Dilim

1-10 Saat

Süre

İlan No: 15782

bilgiçadam

Sitede Değil

İstanbul (AVR)

Saati: 100 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

İstanbul (AVR), İstanbul (ASYA)

Ekonomi / İşletme

Tanınmış Ekonomistten, "Profesyonel Eğitim Desteği" Ekonominin Tüm Alan Dersleri

Akademi Özgeçmişimden Önce Kısaca; Ekonomi (iktisat) dersi üniversitelerde çok soyut anlatıldığı için öğrenciler genellikle bu alanı sevmez sonuç olarak dersi anlamakta zorlanırlar. Ekonomiyi sevmeyen bir çok öğrencim, çalışmamız sonucunda bu alana çok ilgi duymuş, hatta aralarında ekonomi alanında master eğitimine devam edenler de olmuştur. Öğrencinin bir dersi anlaması için önce hocasını sonra da çalıştığı alanı sevmesi gerekir. Ancak bu iki unsur birleştiğinde başarıdan bahsedilebilir. Ben bu sebeplerden ötürü verdiğim hizmete özel ders değil "profesyonel eğitim danışmanlığı" diyorum. Bir profesyonelin danışmanlığı öğrenciye yalnızca ders değil aynı zamanda hayata hazırlıkta ileriye yönelik vizyon edinmesini de sağlayacaktır. Derslerim oldukça eğlenceli geçer, öğencilerimin sıkıldığını hiç hatırlamıyorum. Ders verdiğim öğrencilerim derslerini geçtikten sonra da benimle irtibat kurmaya devam ederler. Tanıştıktan sonra ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır. Kısaca akademik özgeçmişim; Bilkent Üniversitesi İktisat (Ekonomi Burslu) mezunu, İngiltere'de Ekonomi Master Eğitimini 1'incilikle, İstanbul Üniversitesi Ekonomi Doktorasını 1'incilikle bitirdikten sonra şuan saygın bir devlet üniversitesinde Yardımcı Doçentlik yapmaktayım. Saygın köşe yazarları tarafından hakkımda yazılmış ulusal basında yayınlanmış köşe yazılarına internetten kolayca ulaşabilirsiniz. Uluslararası yayınlarım ve yurt içinde yayınlanmış birçok bilimsel kitap ve makalelerim mevcuttur. Anlattığım dersler başarı garantili olup, başarılı olamayan öğrencilere ücretleri iade edilecektir. 2'nin üzerinde katılımlarda daha düşük ders/saat ücreti uygulanacaktır. İktisada Giriş Makro/Mikro, Makro/Mikro Teori, Uluslararası İktsat, Para Politikaları, Mali Politikalar, ingilizce-türkçe iktisadın tüm alan dersleri verilen özel ders kapsamındadır.

0 Üye ve 151 Ziyaretçi; Toplam 151 kişi online

© 2005 - 2021 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.

3021|Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted. Requested operation requires a current record.