Genel Muhasebe

15461

8 Hours

saati

35

TL

Kenan ÖZDEMIR Öğretmenden Ekonomi / İşletme dersi

Eğitmen

Kenan ÖZDEMIR

Kategori

Ekonomi-isletme

Şehir

İstanbul (ASYA)

Genel Muhasebe

Marmara Ünv. İktisat Bölümü mezunuyum. 20 yıldır Mali Müşavirlik yapmaktayım. Bunun yanında 7 yıl yabancı sermayeli bir Şirkette Hem Muhasebe Müdürü hemde İnsan kaynakları Müdürü olarka görev yaptım

Ders Verdiğim Bölgeler

Üsküdar

60-Günlük İlan

KALAN SÜRE

Süresi Dolmuş

pasif

BAŞLANGIÇ

11 Kasım 2016 Saat: 23:57

pasif

BİTİŞ

10 Ocak 2017 Saat: 23:57

pasif

GÖSTERİM

913 kez görüntülenmiştir

pasif

İsim:

Kenan ÖZDEMIR

Cinsiyet:

Bay

Yaş:

51

Üye Tipi:

Akademisyen

Üyelik Tarihi:

11 Kasım 2016

Eğitim:

Lisans

Üniversite:

Marmara Üniversitesi - İSTANBUL

Mezuniyet Yılı:

1995Ders Verdiği Bölgeler: İstanbul (ASYA): Üsküdar

Marmara Ünv. İktisat Bölümü mezunuyum. 20 yıldır Mali Müşavirlik yapmaktayım. Bunun yanında 7 yıl yabancı sermayeli bir Şirkette Hem Muhasebe Müdürü hemde İnsan kaynakları Müdürü olarka görev yaptım. Halen Kendi Müşavirlik Büromda devam etmekteyim. Ayrıca çeşitli Özel Kurslarda ders vermekteyim. Muhasebe Mali Tablolar , İş Hukuku, Konusunda uzmanım. Genel Muhasebeyi sadece Teori olarak değil Pratik olarak ta öğrenmek çok önemlidir. Burdan yola çıkarak Gerçek işlemlere dayalı Dersler daha yararlı olacağını düşünmekteyim. Farkı Derse başladığınızda anlayacaksınız.

Ders Bilgileri

4

Kontenjan

0

Başvurular

Pasif

İlan Durumu

Haftasonu

Dilim

1-3 Saat

Süre

İlan No: 15461

Kenan ÖZDEMIR

Sitede Değil

İstanbul (ASYA)

Saati: 35 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

İstanbul (AVR), İstanbul (ASYA)

Ekonomi / İşletme

Tanınmış Ekonomistten, "Profesyonel Eğitim Desteği" Ekonominin Tüm Alan Dersleri

Akademi Özgeçmişimden Önce Kısaca; Ekonomi (iktisat) dersi üniversitelerde çok soyut anlatıldığı için öğrenciler genellikle bu alanı sevmez sonuç olarak dersi anlamakta zorlanırlar. Ekonomiyi sevmeyen bir çok öğrencim, çalışmamız sonucunda bu alana çok ilgi duymuş, hatta aralarında ekonomi alanında master eğitimine devam edenler de olmuştur. Öğrencinin bir dersi anlaması için önce hocasını sonra da çalıştığı alanı sevmesi gerekir. Ancak bu iki unsur birleştiğinde başarıdan bahsedilebilir. Ben bu sebeplerden ötürü verdiğim hizmete özel ders değil "profesyonel eğitim danışmanlığı" diyorum. Bir profesyonelin danışmanlığı öğrenciye yalnızca ders değil aynı zamanda hayata hazırlıkta ileriye yönelik vizyon edinmesini de sağlayacaktır. Derslerim oldukça eğlenceli geçer, öğencilerimin sıkıldığını hiç hatırlamıyorum. Ders verdiğim öğrencilerim derslerini geçtikten sonra da benimle irtibat kurmaya devam ederler. Tanıştıktan sonra ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır. Kısaca akademik özgeçmişim; Bilkent Üniversitesi İktisat (Ekonomi Burslu) mezunu, İngiltere'de Ekonomi Master Eğitimini 1'incilikle, İstanbul Üniversitesi Ekonomi Doktorasını 1'incilikle bitirdikten sonra şuan saygın bir devlet üniversitesinde Yardımcı Doçentlik yapmaktayım. Saygın köşe yazarları tarafından hakkımda yazılmış ulusal basında yayınlanmış köşe yazılarına internetten kolayca ulaşabilirsiniz. Uluslararası yayınlarım ve yurt içinde yayınlanmış birçok bilimsel kitap ve makalelerim mevcuttur. Anlattığım dersler başarı garantili olup, başarılı olamayan öğrencilere ücretleri iade edilecektir. 2'nin üzerinde katılımlarda daha düşük ders/saat ücreti uygulanacaktır. İktisada Giriş Makro/Mikro, Makro/Mikro Teori, Uluslararası İktsat, Para Politikaları, Mali Politikalar, ingilizce-türkçe iktisadın tüm alan dersleri verilen özel ders kapsamındadır.

0 Üye ve 180 Ziyaretçi; Toplam 180 kişi online

© 2005 - 2021 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.

3021|Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted. Requested operation requires a current record.