Her Seviyede Almanca, İş ve Tıp Almancası

17031

8 Hours

saati

100

TL

Hatice EVREN Öğretmenden Almanca dersi

Eğitmen

Hatice EVREN

Kategori

Almanca

Şehir

İstanbul (ASYA), İstanbul (AVR)

Her Seviyede Almanca, İş ve Tıp Almancası

Özel bir üniversitede ve bir kolejde almanca dersleri veriyorum. Ailemden dolayı sürekli Almanya'ya gidip geliyorum. Akıcı ve güncel bir Almanca konuşuyorum ve Almanya'daki yaşam koşullarını ve Alman kültürünü iyi biliyorum. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar almanca dersleri, ayrıca İş Almancası ve Tıp Almancası dersleri de veriyorum.

Ders Verdiğim Bölgeler

Ataşehir, Beyoğlu, Çağlayan, Eminönü, Kadıköy, Maltepe, Moda, Ortaköy, Pendik, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Şişli

180-Günlük İlan

KALAN SÜRE

Süresi Dolmuş

pasif

BAŞLANGIÇ

21 Eylül 2018 Saat: 12:29

pasif

BİTİŞ

20 Mart 2019 Saat: 12:29

pasif

GÖSTERİM

1.960 kez görüntülenmiştir

pasif

İsim:

Hatice EVREN

Cinsiyet:

Bayan

Yaş:

41

Üye Tipi:

Akademisyen

Üyelik Tarihi:

13 Şubat 2018

Eğitim:

Lisans

Üniversite:

Uludağ Üniversitesi - BURSA

Mezuniyet Yılı:

2005Ders Verdiği Bölgeler: İstanbul (ASYA) , İstanbul (AVR): Ataşehir, Beyoğlu, Çağlayan, Eminönü, Kadıköy, Maltepe, Moda, Ortaköy, Pendik, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Şişli

Başvuru Yanıt Ortalaması: 22 Gün 13 Saat 52 Dakika 6 Saniye

Özel bir üniversitede ve de özel bir okulda almanca öğretmenliği yapıyorum. Sürekli Almanya'ya gidip geliyorum ve akıcı ve güncel bir almanca konuşuyorum. Her seviyede almanca dersi, konuşma dersi, iş almancası ve tıp almancası dersleri veriyorum. Haftaiçi gündüz ders verebilirim.

Ders Bilgileri

1

Kontenjan

13

Başvurular

Pasif

İlan Durumu

Haftaiçi

Dilim

1-12 Saat

Süre

İlan No: 17031

Hatice EVREN

Sitede Değil

İstanbul (ASYA), İstanbul (AVR)

Saati: 100 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

İstanbul (AVR), İstanbul (ASYA)

Almanca

Alman Vatandaşı, Goethe öğretmeninden, ana dil seviyesinde profesyonel Almanca dersi!

Herkese Merhaba!! Ben Bünyamin Birgül, Almanya da doğdum ve büyüdüm. Alman vatandaşıyım. Eğitim hayatımı Almanya Stuttgart da tamamladım; uluslararası geçerli Alman Bakaloryasına, yani ABİTUR' a sahibim. Lisans eğitimime Almanyada devam ettim ve Eberhard Karls Üniversitesinde Almanca öğretmenliği ile tarih okudum. Aynı zamanda bir süre yine okuduğum fakültede Almanca Dil ve Edebiyatı alanında mentorluk yaptım. Fakat lisansımı yarıda bıraktım ve Türkiye geldim. Burslu okuduğum Kültür Üniversitesi, Psikoloji Bölümünden çok iyi bir ortalamayla mezun oldum ve şu anda tezli olmak üzere Klinik Psikoloji yüksek lisans öğrencisiyim. Eğitim konusunda kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Almanyada, Üniversitede mentorluğun yanısıra farklı dershanelerde almanca dersi vermekteydim. Su anda da İstanbul da Özel bir kurumda sınıflara C1 seviyesine kadar dersler vermekte ve Goethe de Almanca Eğitmeni olarak görev almaktayım. Aynı zamanda özel olarakta Almanca derslerine devam etmekteyim. Özel öğrencilerim arasında Yardımcı Doçentlik yapan Akademisyenler, Doktora yapan tıp fakültesi öğrencileri, hukuk fakültesi öğrencileri ve hatta CEO lar yer almaktadır. En yakın Referans olarak almanya çıkışlı HARİBO şirketinin Türkiye de ki kurumsal yöneticisi, yani genel müdürü ile C1 seviyesinde derslerimizi sürdürdük. Almanca ana dilimdir, hatta Türkçeden daha da iyi konuşuyor, yazıyor ve anlıyorum. Almancayı alman aksanı ile, anlaşılır ve temiz konuşmaktayım. Ayrıca öğretme tekniklerine sahibim. Her seviyede - A1, A2, B1, B2, C1- yardım bulabilirsiniz! Eğer sizde farklı ve eğlenceli bir şekilde Almanca öğrenmek istiyorsanız benimle iletişime geçin!! Almancasız kalmayın :) )

İstanbul (ASYA)

Almanca

Goethe institut Öğretmeni ile Almanca'yi Çok Seveceksiniz

20 yıllık Almanya yaşam tecrübesiyle birlikte lise eğitimimi Berlin'de tamamladıktan sonra İstanbul'a dönerek üniversite eğitimime İstanbul Üniversitesi’nde devam ettim. Üniversite hayatımda çift anadal yapma şansı elde ederek Alman Dili- Edebiyatı ve Almanca Öğretmenliği bölümlerinden çift diplomaya sahip oldum. Yeditepe Üniversitesi yabancı diller bölümünde öğretmenlik geçmişimin ardından geçen yıl emekli olarak özel ders öğrencilerimle olan çalışmalarıma ağırlık verdim. Ayrıca GOETHE INSTITUT ( Alman Dil Kültürü) öğretmenliği görevime de devam ederek, goethe institut sertiifika sınavlarına, (A1 - C1) öğrencilerimi hazırlamaktayın. Öğrencilerimin kısa zamanda uyguladığım yoğun çalışma programı sayesinde Almanca okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek amacıyla derslerimde 90% oranında Almanca konuşurum. Uzun yıllar Almanya’da yaşamam sayesinde öğrencilerim aksansız bir şekilde Almanca öğrenir. Grammer, okuma ve yazma derslerini özel materyallerimle destekleyerek öğrencilerimin seviyesine göre, sürekli motive ederek en verimli şekilde derslerimi işlemekteyim. Başarının kaynağının dili sevmek olduğuna inandığım için öğrencilerime Almanca'yı öğretmek kadar, sevdirmeyi de amaçlamaktayım. 1 - Alman Lisesi Istanbul erkek lisesi Avrupa Koleji Avusturya Lisesi Alev Okulları ve birçok ikinci yabancı dili almanca olan okul öğrencilerini programa uygun takviye dersleri ile, senelerdir yüksek başarı elde etmekteler. 2 - Almanya da OKUMA , STAJ, ÇALIŞMA amaçlı bu dili öğrenmede GRAMMER i ilk dersten itibarenkonuşarak kullanma şeklinde hedefe odaklı konuşma ağırlıklı çalışıyoruz.

0 Üye ve 206 Ziyaretçi; Toplam 206 kişi online

© 2005 - 2019 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.