İNGİLİZCE-Boğaziçi Üniversitesi'nde akademisyenden

17534

8 Hours

saati

150

TL

GAMZE CANLI Öğretmenden İngilizce dersi

Eğitmen

GAMZE CANLI

Kategori

ingilizce

Şehir

İstanbul (AVR), İstanbul (ASYA)

İNGİLİZCE-Boğaziçi Üniversitesi'nde akademisyenden

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Farklı yaş gruplarından öğrencilere İngilizce özel ders veriyorum.

Ders Verdiğim Bölgeler

Bahçelievler, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Çağlayan, Eminönü, Eyüp, Fatih, Kadıköy, Kağıthane, Mecidiyeköy, Moda, Ortaköy, Sarıyer, Taksim, Üsküdar, Şişli

60-Günlük İlan

KALAN SÜRE

Süresi Dolmuş

pasif

BAŞLANGIÇ

15 Ocak 2019 Saat: 23:53

pasif

BİTİŞ

16 Mart 2019 Saat: 23:53

pasif

GÖSTERİM

384 kez görüntülenmiştir

pasif

İsim:

GAMZE CANLI

Cinsiyet:

Bayan

Yaş:

35

Üye Tipi:

N/A

Üyelik Tarihi:

15 Ocak 2019

Eğitim:

Master

Üniversite:

Boğaziçi Üniversitesi - İstanbul

Mezuniyet Yılı:

2012Ders Verdiği Bölgeler: İstanbul (AVR) , İstanbul (ASYA): Bahçelievler, Bakırköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Çağlayan, Eminönü, Eyüp, Fatih, Kadıköy, Kağıthane, Mecidiyeköy, Moda, Ortaköy, Sarıyer, Taksim, Üsküdar, Şişli

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dİli ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Boğaziçi Üniersitesi'nde hala doktora eğitimime devam ediyorum.

Ders Bilgileri

1

Kontenjan

0

Başvurular

Pasif

İlan Durumu

Haftaboyu

Dilim

1-2 Saat

Süre

İlan No: 17534

GAMZE CANLI

Sitede Değil

İstanbul (AVR), İstanbul (ASYA)

Saati: 150 TL

Bana Mesaj Gönder

Benzer İlanlar

İzmir

İngilizce

Hacettepe Mezunu, Kolej ve Dersane Deneyimli Öğretim Görevlisi'nden Garantili İngilizce

3 yıl özel okullarda çalıştıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesinde öğretim görevlisi kadrosuna girdim. 11 yıldır da kadrolu öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Uzun yıllar Address E. C. 'da çalıştım. Üniversiteden beri, yani yaklaşık 15 yıldır yoğun şekilde özel ders veriyorum. YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY, KET, PET, FCE sınavlarının hepsine çok sayıda öğrenci hazırladım. Bu dersleri verebilmek için özel eğitimler aldım. Üniversite sınavlarına da öğrenci hazırlıyorum. Bunun dışında çocuk ve yetişkinlere Genel İngilizce ve yine yetişkinlere Business English dersi de veriyorum. Öğrencilerimi ihtiyaç duydukları seviyeye mümkün olan en kısa sürede ve asla sıkıcı olmadan, son derece keyifli bir şekilde ulaştırma konusunda kendime güveniyorum. Yetişkinlere ve çocuklara verdiğim derslerde internet, bilgisayar cdleri, sesli kitaplar ve son derece zengin olan kütüphanemdeki kaynaklardan faydalanıyorum. Öğrencimin ihtiyacına göre program hazırlıyorum. Haftanın yedi günü özel ders veriyorum. Öğrencilerimin kendileri veya velileri bana günün her saatinde ulaşabilirler. Her yaştan öğrencimle çok olumlu ilişki kurabilme yeteneğine sahibim. Bir dersi sevmeyen öğrenci yaşı ne olursa olsun öğrenemez. Bu yüzden öğrencilerimin derse gelirken ayaklarını sürüye sürüye değil, güle oynaya zevkle gelmesi benim için çok önemlidir. İngilizce sadece gramerden veya sadece konuşmadan ibaret değildir. Ne gramerde çok iyi olup iki cümle konuşamayan, ne de akıcı konuşup iki cümle yazamayan bir kişi İngilizce biliyorum diyemez. Dil bir bütündür, kişi karşısındakini rahatça anlayabilmeli, zorlanmadan cevap verebilmeli, kendini gerek yazılı gerekse sözlü olarak düzgün bir şekilde ifade edebilmelidir. Öğretmen ise sadece öğreten değil, yol gösteren, öğrencisine ders dışında neyi nasıl çalışması gerektiğini de anlatan bir koç olmalıdır. Dil eğitimi uzun, zorlu ama son derece zevkli bir süreçtir ve ben bu süreç boyunca öğrencilerimin yanında olmaktan son derece keyif alan bir eğitmenim.

Mersin

İngilizce

0 Üye ve 250 Ziyaretçi; Toplam 250 kişi online

© 2005 - 2020 ozeldersverenler.net - PERSEFON Ltd.